Fallen in Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ctrl + v

4 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Ctrl + v

Postaj by Lucinda Price pon sij 09, 2012 11:06 am

First topic message reminder :

Ctrl + v...


Lucinda Price
Lucinda Price
Admin
Admin

Name : Matea
Age : 28
Broj postova : 1861
Join date : 02.01.2012
Lokacija : U Danielovom zagrljaju..
Female

https://fallen-angel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down


Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sri oľu 14, 2012 1:28 pm

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee pet oľu 16, 2012 7:37 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name pet oľu 16, 2012 7:40 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Lucinda Price pon oľu 19, 2012 4:31 pm

JESAM
Lucinda Price
Lucinda Price
Admin
Admin

Name : Matea
Age : 28
Broj postova : 1861
Join date : 02.01.2012
Lokacija : U Danielovom zagrljaju..
Female

https://fallen-angel.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name pon oľu 19, 2012 7:38 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sri oľu 21, 2012 9:06 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name čet oľu 22, 2012 1:28 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee pet oľu 23, 2012 2:04 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name pet oľu 23, 2012 7:07 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee pet oľu 23, 2012 8:12 pm

She comes out on Fridays every time
Stands out in a line
I could have been anyone she'd seen
She waits another week to fall apart
She couldn't make another day
I wish it was anyone but me
I could have been anyone you see
She had something breakable just under her skin

American girls are weather and noise
Playing the changes for all of the boys
Holding a candle right up to my hands
Making me feel so incredible

She comes out of closets every night
But then she locks herself away
Where she could keep everything from me
I could have been anyone you see
She's nothing but porcelain underneath her skin

American girls are weather and noise
Playing the changes for all of the boys
Holding a candle right up to my hand
Making me feel so incredible

Little shiver shaking me everyday
But I could get this same thing anywhere
So if she goes away
Well, it's alright and I'm ok
Hey, she said come back again tonight
And I said, I might, I might, I might
She said, well that's alright
If it's alright, it's alright with you
If it's alright, if it's alright with me

I waited for an hour last Friday night
She never came around
She took almost everything from me
I'm going through my closets
Trying on her clothes, almost everyday
I could have been anyone you see
I wish it was anyone but me
Nothing but pills and ashes under my skin

American girls are weather and noise
Playing the changes for all of the boys
Holding a candle right up to my hand
Making me feel so incredible

If I make you cry, you tell me why
I'll try again, if you'll let me try

American girls are feathers and cream
Coming to bed so edible

American girls, oh
American girls
American girls
Oh, oh, oh, oh

American girls, oh
American girls
American girls
Oh, oh, oh, oh

You made me cry
You made me cry
You made me cry
Yeah, you made me cry
You made me cry
Hey, Miss American Girl
Oh, oh, oh, yeah
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sub oľu 24, 2012 9:06 am

3721
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sub oľu 24, 2012 8:14 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sub oľu 24, 2012 8:15 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe otisle
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sub oľu 24, 2012 8:34 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe otisle u
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sub oľu 24, 2012 8:36 pm

No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sub oľu 24, 2012 8:44 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe otisle u
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sub oľu 24, 2012 8:46 pm

Ctrl + v - Page 2 28gva4j
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sub oľu 24, 2012 8:51 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe otisle u
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by No name sub oľu 24, 2012 8:53 pm

Ctrl + v - Page 2 Zy63wy
No name
No name
Admin
Admin

Age : 26
Omiljeni lik : Daniel,Cam, Luce
Broj postova : 4000
Join date : 02.01.2012
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Shelby Enchantee sub oľu 24, 2012 8:59 pm

Pali anđeli su najsavrsenija i najlijepsa stvorenja koja postoje.Luce je ljubav Danielova i Milesova.Miles mora biti pristojan i dobar jer ce Daniel biti jako ljut i povrijeđen.Luce se bojala da ce Cam udariti Daniela i da ce netko napasti Arriane jer nije bila u stanju ubiti.Dan kada su imali 362. rođendan su bili u velikoj i raskosnoj sobi.Soba je bila vrlo lijepo uređena. Ponekad je malo bilo toga što je jako bilo zamorno i stresno.Cam bijase jako naporan pa Daniel inace nikad ne moze biti koncentriran na stvari koje su mu bile jako vazne.Netko je stavio balone u Camovu sobu pa se Arriane uplašila i od Camovih poljubaca se uzbudila i zaboravila na to da mora biti u sobi jer je tamo je bila Gabbe koja je cekala i spremala se za spoj sa Rolandom. Daniel je bio ljut jer je Luce bila otisla u sobu sa Camom i tamo je bilo vrlo zanimljivo i uzbudljivo pa su Arriane i Gabbe otisle u
Shelby Enchantee
Shelby Enchantee
Odvise dubok skok
Odvise dubok skok

Name : Antonija
Age : 29
Omiljeni lik : Daniel, Luce, cam
Broj postova : 735
Join date : 03.02.2012
Lokacija : U tvom sam proslom zivotu
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by EnchantedLullaby sub oľu 31, 2012 9:52 pm

@Harry_Styles you're a bawbag cause you don't follow me. if you don't know what it means, go on urban dictionary.
EnchantedLullaby
EnchantedLullaby
Urednik
Urednik

Name : Monika
Age : 27
Omiljeni lik : Cam,Miles i Arriane
Broj postova : 1458
Join date : 04.01.2012
Lokacija : Harry's Bedroom
Female

[Vrh] Go down

Ctrl + v - Page 2 Empty Re: Ctrl + v

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.